KONST / Litografier / Färglitografi 14099306
nr 1409 9306
Max Book
(f. 1953)
Färglitografi, Max Book (f. 1953), Signerad, numrerad 3/225, ko, position. Motivet: 65x55, yttermått inklusive ram: 78x65 cm
Max Book, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:58:56
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr